FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

/Files/images/300_400_648980001448971279.jpg Президент України Петро Порошенко, виступаючи з посланням до Верховної Ради, заявив про те, що 2016 рік в Україні буде оголошено Роком англійської мови, її вивчення має стати одним із пріоритетів у розвитку нашої держави. Наразі Україна є серед країн з одним із найнижчих рівнів знання англійської мови, що є суттєвим бар’єром для мешканців нашої країни.

Також Петром Порошенком було оголошено про те, що в найближчому майбутньому володіння англійською мовою буде одним із найважливіших критеріїв під час влаштування на державну службу. У рамках Року англійської мови буде проведено взаємний обмін учнями, студентами між навчальними закладами України та держав, у яких англійська є основною мовою спілкування.

Планується запровадження освітніх теле- та радіопрограм із вивчення англійської для різних категорій населення, поширення практики демонстрування фільмів англійською із субтитруванням державною мовою, активізація ведення англомовної версії офіційних веб-сайтів органів державної влади тощо.

Потрібно зазначити, що відповідно до індексу володіння англійською мовою (EF EPI), Україна перебуває на 44-у місці (серед 63 країн) із володіння англійською, що відповідає низькому рівню. Найкраще англійською, згідно з цим рейтингом, володіють у 7-ми європейських країнах: Данії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Польщі та Австрії.

Указ Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні»

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 30.11.2015 року №733 «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови»

Наказ і план заходів по управлінню освіти заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови

Наказ по ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Жмеринки про затвердження Плану Заходів, спрямованих на популяризацію англійської мови

План заходів спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови по ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Жмеринки

Діалоги учнів 10-А та 10-Б класів ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Жмеринки. Повідомлення про важливість вивчення англійської мови. Власний досвід використання англійської мови учнями 10-А та 10-Б класу.

Why English Zhmerynka school 4

Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.